Yalı Çapkını’ndan tüyleri diken diken eden 100. yıl kutlaması: “Cumhuriyet çok yaşa”

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı dizi bu kez Cumhuriyetin 100. yılını bir videoyla kutladı.

Yalı Çapkını resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan görüntülerde dizide ‘Kazım’ isimli karakteri canlandıran başarılı oyuncu Diren Polatoğulları, tüm kadroyu yalının bahçesine çıkarıyor. Dizinin kadın oyuncularının kol kola girip bahçeye çıkması ise ‘Cumhuriyet kadınları’ şeklinde yorumlandı.

Yalının bir yanına Türk bayrağı asılırken diğer taraftan ise dizinin teknik ekibi dev Atatürk bayrağını astı.

“CUMHURİYET ÇOK YAŞA”

Yalı Çapkını resmi hesaplarından o anlar şu sözlerle paylaşıldı: “Cumhuriyet çok yaşa! Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere en büyük armağanı olan Cumhuriyet’in 100. yılı kutlu olsun!”

YALI ÇAPKINI NE ANLATIYOR

Yalı Çapkını, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin reisi Halis Ağa’nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer , Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Cemre Gümeli, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx