Sabah yazarı Babaoğlu: Cumhur İttifakı’nın sabah akşam “Kılıçdaroğlu gidecek mi, kalacak mı?” üzerine odaklanmış bir atmosferle gidebileceği uzun bir yolu yok!

Sabah gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu, “Cumhur İttifakı’nın sabah akşam “Kılıçdaroğlu gidecek mi, kalacak mı?” üzerine odaklanmış bir atmosferle gidebileceği uzun bir yolu yok!” ifadelerini kullandı. 

Babaoğlu seçim sonuçlarını değerlendirdiği bugünkü yazısında, “Seçim öncesi dünyada bize karşı alınan pozisyonun bugünden yarına değişme ihtimali yok; diplomatik hoşluklara aldanmayalım. Ama bu ortamın fena yanı şu… Dönüp kendimize bakamıyoruz! Oysa Cumhur İttifakı’nın sabah akşam “Kılıçdaroğlu gidecek mi, kalacak mı?” üzerine odaklanmış bir atmosferle gidebileceği uzun bir yolu yok!
TV kanallarında gideri var, tamam ama siyaset dünyası ve sosyolojik tablo farklıdır” dedi. 

“Seçmen sayısı artmasına karşın büyükşehirlerde oy oranını yükseltmekte zorlanan AK Parti mutlaka dönüp kendine bakmalıdır.” diyen Babaoğlu, “Sormak gerek…Partinin sahadaki elemanları kan ter içinde koştururken tepedekiler “işleri güçleri”yle mi meşgullerdi?” görüşünü aktardı. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir