Ece Ronay’ın Gözaltına Alınmasından Gülşen’in İddialı Açıklamasına 15 Aralık’ta Yaşanan Magazin Olayları

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Terörle mücadele konusunun işlendiği ‘Nefes-Yer Eksi İki’ filmi bugün vizyona girdi. Filmin ilk gösterimi geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşmişti. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan Bestemsu Özdemir’in galadaki ‘Banka soygununa gelmiş’ gibi tarzı sosyal medyanın diline düşmüştü. Snob Magazin’in haberine göre; Bestemsu Özdemir, galadaki kombini ve gelen eleştiriler hakkında ilk kez konuştu.

2. Friends dizisinin yıldızı Jennifer Aniston, The Morning Show’da Jon Hamm ile birlikte oynadığı pek bi’ ateşli birliktelik sahnesiyle epey bi’ konuşmuştu. Aniston, aylar sonra bu sahne için “Çok güzel ve verimliydi.” açıklamalarında bulundu.

3. Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalardan tutuklanan Dilan Polat, geçtiğimiz gün HaberTürk’e röportaj verdi. Dilan Polat, verdiği röportajın bir bölümünde Banu Parlak hakkında da konuştu. Bunu gören Banu Parlak cephesinden ise cevap gecikmedi.

4. Ünlü oyuncu Burak Deniz’in adı son yıllarda farklı isimlerle aşk dedikodularına karıştı. Öncelikle, Büşra Deniz ile üç yıl süren bir ilişkisi oldu. Bu ilişkinin ardından Didem Soydan ile ilişkileri ortaya çıktı. En son geçtiğimiz aylarda Burak Deniz’in başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir ile bir ilişkisi olduğu söylentileri ortaya çıktı. Takvim gazetesinden Aydın Hamza’nın haberine göre Nişantaşı’nda görüntülenen Bestemsu Özdemir, bu iddialara son noktayı koydu.

5. Ünlü iş insanı ve girişimci Elon Musk, skandallarıyla ve projeleriyle kendinden sık sık söz ettiren bir isim. Fakat Musk, bu sefer de DINK adı verilen çift gelirli olup kasıtlı olarak çocuk yapmayan çiftlere açtı ağzını yumdu gözünü!

6. Londra’ya yerleşen sadece konserler için gelip giden Gülşen, Instagram hesabından iddialı bir paylaşım yaptı.

7. Ebru Gündeş, Instagram hesabın üzerinden yaptığı son paylaşım ile sosyal medyada çok konuşuldu. Ünlü isimi tanımakta zorluk çekenler birçok kişiye benzetti.

8. Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay, eski eşi Mehmet Bilir’in iş yerini kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alındı.

9. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner’in başrolü paylaştığı Netflix dizisi Kuş Uçuşu’nun 2. sezonu seyirciyle buluştu. performansıyla büyük beğeni toplayan Miray Daner ve partneri Demircan Kaçel’in ateşli mutfak sahnesi gündem oldu.

10. Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialardan tutuklanan Dilan ve Engin Polat çifti, aylardır hem magazinde ham de haber kanallarında konuşulmaya devam ediyor. Polat çiftine dair her şeyin yakından takip edildiği bu süreçte Dilan Polat’ın görümcesi Kübra Uzun, reklam linki paylaşınca sosyal medyanın diline düştü. Kübra Uzun, bunun üzerine eleştirilere cevap verdi.

11. YouTube’da çektiği makyaj videolarıyla hayatımıza giren Danla Bilic, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla, açıklamalarıyla ve özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda ünlü rapçi Çakal’la yeni bir aşka yelken açan Bilic, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni pozlarla ortalığı ateşe verdi.

12. Müstehcen pozları nedeniyle yargılanan ve daha sonra beraat eden OnlyFans fenomeni Merve Taşkın geçtiğimiz günlerde yurt dışına yerleştiğini duyurmuştu. Bu açıklamasının ardından ‘Kaçtı’ iddiaları ortaya atılmıştı. Kaçmadığını söyleyen Taşkın, şimdi de müstehcen pozuyla yaptığı kara para aklama paylaşımı olay oldu.

13. Ailesiyle birlikte yurt dışında yeni bir hayat kuran fenomen Eylül Öztürk’ün soruşturma kapsamında tüm mal varlıklarına el konulmuştu ve yurt dışına çıkış yasağı getirilmişti. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği merak edilen Öztürk’le ilgili Hakan Ural önemli bir iddia ortaya attı.

14. Geçtiğimiz ay kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan, o zamandan beri de gündemden bir an olsun düşmeyen Dilan ve Engin Polat’ın içeri girmeden önceki son tatillerinde yaptığı “cezaevi” şakalı video yeniden gündem oldu!

15. Yalı Çapkını’nda Gülgün ve Orhan ikilisini canlandıran Emre Altuğ ve Gözde Kansu arasında bir aşk olduğu iddiası uzun zamandır gündemdeydi fakat geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan el ele fotoğrafları iddiaları daha da güçlendirmişti. Etiler’de görüntülenen Emre Altuğ’a o görüntüler sorulunca Emre Altuğ’un verdiği cevap sosyal medya kullanıcıları epey güldürdü…

16. Biri fenomenlerin korkulu rüyası, birisi Polat Alemdar’ın… Özgü Namal ve Feyza Altun bir araya gelince, Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz avukatı Elif Eylül’ü böyle andı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir