Aliağa Belediye Meclisi Toplanıyor

Aliağa Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısı, 1 Ağustos 2023 Salı günü saat 18.00’de gerçekleştirilecek. Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirilecek toplantının gündeminde 9 madde yer alıyor.

Belediye Meclis Salonu’ndaki oturum 4 Temmuz 2023 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanmasıyla başlayacak. Başkanlıktan gelen önergeler kapsamında; satın alma ve imar planı değişikliği gibi konular meclis üyelerince oylanacak. Komisyondan Gelen Raporlar kapsamında ise İmar ve Plan Bütçe Komisyonu’nda oy birliği ile kabul edilen; yapımı Yeni Mahalle’de devam eden Aliağa Belediyesi Spor ve Yaşam Merkezi’nde 250 metrekarelik alanın ‘kütüphane’ yapılması amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı’na 15 yıllık süreyle tahsis edilmesini içeren maddenin oylaması yapılacak.

ALİAĞA BELEDİYESİ WEBTV CANLI YAYINLAYACAK

Meclis toplantısı, Aliağa Belediyesi kurumsal internet sitesi www.aliaga.bel.tr ’den ve Aliağa Belediyesi webtv’nin www.youtube.com/aliagatv adresinden canlı olarak yayınlanacak. Aliağa Belediyesi webtv yayını saat 17.00’den itibaren başlayacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx