Simon Cowell köpeklere 20 milyon sterlin bırakacak!

Simon Cowell, yaptığı işler kadar özel hayatıyla da gündemde. Cowell, oğlu Eric’in annesi Lauren Silverman ile 2010’lu yılların başında yasak ilişki yaşamıştı.

O dönemde yakın arkadaşı Andrew Silverman’in eşi olan Lauren Silverman ile yaşadığı aşk, genç kadının hamile kalmasıyla ortaya çıkmıştı.

“PİŞMANLIK DUYUYORUM”
Simon Cowell, 2014 yılında The Mirror gazetesine verdiği röportajda, “Hayatımın bu döneminden pişmanlık duyuyorum. Bu benim gurur duyduğum, ya da olmasını istediğim bir şey değildi. Kimseyi incitmek gibi bir amacım yoktu” diye konuşmuştu.

“SORUMLULUKLARINIZI YERİNE GETİRMELİSİNİZ”
Cowell, daha sonra sözlerini ,”Ama bunlar oldu. Sadece oldu. Siz de bunlarla başa çıkmak zorundasınız” diye sürdürmüştü.

KÖPEKLERE DE MİRAS BIRAKACAK
“Pop Idol”, “The X Factor”, “Britain’s Got Talent” gibi yarışmaların yaratıcısı olan ünlü yapımcı ve sunucu Simon Cowell’in, köpeklere de miras bıraktı. 62 yaşındaki televizyoncunun, köpekler için vasiyetinde yer vermeyi düşündüğü miktar ise 20 milyon sterlin olduğu ileri sürüldü.

İngiliz basınına göre; Cowell, servetinin hatırı sayılır bir bölümünü dünyanın farklı bölgelerinde faaliyet gösteren köpek barınaklarına bırakacak. Bunlar arasında; Londra’daki Battersea “Köpek Evi”, “The Dogs Trust” ve tatillerini geçirdiği Barbados’ta bulunan “K9” adlı kuruluşlar da yer alıyor. 

The Sun gazetesine göre; Simon Cowell, vasiyetinin yaşarken önemsediği her şeyi kapsadığını belirtti. Ünlü televizyoncu, son döneme kadar ölümü hiç düşünmediği için vasiyet konusuna hiç girmediğini anlattı. Fakat ona hayatın bu gerçeğini düşündüren olay bir süre önce geçirdiği bir elektrikli bisiklet kazası oldu. O kazada ciddi şekilde yaralanan Cowell, altı saat süren bir operasyon geçirmek zorunda kalmıştı.

Geçen yıl toplam servetinin 600 milyon doların üzerinde olduğu açıklanan Simon Cowell, köpeklere de mirasından pay verme kararının ardından büyük bir huzur duyduğunu da gizlemedi.

KAYBETTİĞİ ANNESİNİN KÖPEĞİNE DE BAKIYOR
Ünlü televizyoncu ve sevgilisi Lauren Silverman da evlerinde köpek besliyorlar. Çiftin, dört tane köpeği bulunuyor. Cowell, ayrıca geçtiğimiz yıl hayata veda eden annesinin köpeğini de kendi ailesine dahil etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.