Seda Sayan Genç Kocayı İsviçre’ye Uçurdu! 59’lük Seda Kocasına Sarılıp Bakın Nasıl Poz Verdi?

Sabahın Sultanı Seda Sayan programında tanıştığı Müzisyen Çağlar Ökten ile Nisan ayında nikah masasına oturan Seda Sayan, eşiyle birlikte yurt dışı cinslerine devam ediyor. Balayı için Paris ve Hollanda’yı seçen Sayan bu kere İsviçre’ye gitti. İsviçre’de aşka gelen çift bakın neler paylaştı?

SEDA SAYAN GENÇ KOCASIYLA İSVİÇRE’YE UÇTU

Her paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan ile genç eşi Çağlar Ökten yeniden magazini meşgul eden paylaşımlar yaptı. Mayıs ayında 7. kere evlenen Seda Sayan, Müzisyen Çağlar Ökten ile hayatını birleştirdi. İkilinin ortasında ise 25 yaş farkı var. Programın dönem finaline girmesiyle bir arada tatil tutuna çıkan yeni evli çift, evvel balayı için Paris’e gitti. Daha sonra Kurban Bayramı’nda Hollanda’ya giden ikili Yunanistan, Antalya, Bodrum üzere tatil yerlerine de uğradı. Sayan-Ökten çifti en son olarak ise İsviçre’yi tercih etti.

AŞK DOLU PAYLAŞIMLAR

Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yeni dönemine günler kala İsviçre’ye giden yeni evli çift gittikleri ülkeden bol bol paylaşım yapmaya başladı. Aşk ve romantizmin doruklarda olduğu pozlar veren Sayan-Ökten çifti o anlarını toplumsal medya hesabından paylaştı. 59 yaşındaki Seda Sayan’ın formunu muhafazası da gözlerden kaçmadı.

SEDA SAYAN’IN GENÇLEŞTİRME SÜREÇLERİ BİTMİYOR

Estetik ve yaptığı evliliklerle gündemden düşmeyen Seda Sayan, tatile çıkmadan evvel estetik salonunun kapısını çaldı. Boyun, bacak, çene, silikon değiştirme, bel inceltme ve Fransız askısı yaptıran Sayan, çok sayıda gençleştirme süreci yaptırdı.

Estetiklerle apayrı birine dönüşen Sayan’ın yeni halisi ise hayli şaşırttı. Sayan, genç eşine ise doğum günü ikramı olarak saç ekimi yaptırdı.

Her anlarını toplumsal medya hesaplarından paylaşan ikili için son devirlerde ayrılık tezleri ortaya atılsa da Seda Sayan, verdiği bir röportajda “Çok memnunuz, bir zahmet yok” açıklamasında bulunmuştu.

AYRILIK SAVLARINI YALANLAMIŞTI

Eşi ve hakkında çıkan dedikoduları her keresinde yalanlayan Seda Sayan, evliliklerinin tadını çıkarmaya devam ediyor. En son eşinin birinci evliliğiden olan oğlu Artur Ökten’in ” Seda benim annem değil, ablam” kelamından sonra tartıştığı tez edilsede Sayan’dan kısa müddette yalanlama gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.