Okan Karacan ile Zeynep Kadıoğlu arasında sular durulmuyor: Eski eşinin kapısına dayandı

Geçtiğimiz günlerde eski eşi ile alacak verecek meselesi yüzüne davalık olduğunu söyleyen Okan Karacan, Zeynep Kadıoğlu’nun ailesiyle birlikte yaşadığı eve gitti. Çocuklarını görmek istediğini söyleyen Karacan, evdekilere zor anlar yaşattı.

Okan Karacan, o anları sosyal medya hesabında da takipçileri ile paylaştı.

Eski eşini farklı hatlar üzerinden rahatsız ettiği iddiasına da yanıt veren Karacan “26 senedir aynı numarayı kullanıyorum” dedi. Bir sonraki paylaşımında ise “60 farklı hat aldım. Her yerden engellendim. Z kuşağı ile baş edemiyorum” diye konuştu…

Ekonomik olarak da zor günler geçiren Okan Karacan “Şirketten alacaklarımı istiyorum. Şirketimi, işimi geri istiyorum. Koltuğumu geri istiyorum. Çocuklarımla sağlıklı bir şekilde görüşmek istiyorum. Artık daha fazla dayanacak gücüm kalmadı. Annem de ben de çok iyi durumda değiliz. Sizcen rica ediyorum benim nasıl bir baba olduğumu biliyorsunuz. Mübarek Ramazan ayında bana sahip çıkan herkese çok teşekkür ediyorum. Ben bipolar olmadığımı, hasta olmadığımı, alkol ve uyuştucu almadığımı her türlü ispatlayacak bir insanım. Sadece anlayışınıza sığınıyorum. Gündemi oyalamak istemiyorum, hakkımı istiyorum.” dedi.

Okan Karacan’ın paylaştığı bir videoda annesinin “Senin gibi baba olmaz olsun” demesi dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir