‘Müzik çalar’ cinayeti: Silivri’de kuzenini bıçaklayan Reyhan T. tutuklandı

Silivri’de, ödünç verdiği müzik çaları geri vermesi için kuzeni Cumaziye D. (17) ile tartışan ve kavga sırasında Cumaziye’yi bıçaklayarak ölümüne neden olan Reytan T., tutuklandı.

Olay, 9 Nisan Cumartesi günü saat 10.30 sıralarında Silivri Piri Paşa Mahallesi’nde bulunan bir restoranın önünde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Cumaziye D., iki arkadaşıyla kahvaltı yaparken, kuzeni Reyhan T. Restorana geldi.

Reyhan T. Ödünç verdiği müzik çalarını geri almak istediğini söyledi. Kuzenler arasında restoranda başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Restoran çalışanları araya girerek iki kuzeni dışarı çıkardı. Restoranda başlayan kavga, dışarıda da devam etti.

KURTARILAMADI

Cumaziye D. kuzeninin üzerine koşarken Reyhan T., cebinden çıkardığı bıçakla saldırdı. Olay yerinden kaçan Reyhan T.’yi, Cumaziye D.’nin arkadaşları yakalamaya çalıştı. Cumaziye D., bıçaklandıktan sonra kalkıp yürümeye çalıştı ancak, ayakta kalamadı.

Sağlık ekipleri, yaralanan kızı hastaneye kaldırdı. Cumaziye D., yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Restoranda başlayan talihsiz olay güvenlik kamerasına da yansıdı.

TUTUKLANDI

Olaydan kısa süre sonra polis ekipleri tarafından Fatih Mahallesi’nde gözaltına alınan Reyhan T., emniyetteki işlemlerinin ardından Silivri Adliyesine götürüldü.

Burada çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanacak cezaevine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.