Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Cardano fiyatını tahmin etti.

Son aylarda kripto para piyasasının aşırı düşüşlü doğası göz önüne alındığında, birçok yatırımcı en iyi giriş fiyatını belirlemek için en büyük Proof-of-Stake (PoS) varlığı olan Cardano’yu ( ADA ) değerlendiriyor.

Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Cardano fiyatını tahmin etti.

CoinMarketCap topluluğu, kullanıcıların kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatlandırması hakkında spekülasyon yapmalarını sağlayan ‘Fiyat Tahminleri’ özelliğine göre, ADA tokeninin 31 Temmuz 2022 sonuna kadar ortalama 0,88 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Topluluk, 31 Temmuz’da merkezi olmayan finansın ( DeFi ) fiyatının, yayınlandığı tarihteki mevcut değerinden 31 Temmuz’a kadar %95,82 oranında büyük bir artış göstereceğini tahmin ediyor.

Kripto topluluğu Cardano fiyat tahmini 31 Temmuz. Kaynak: CoinMarketCap

Basın zamanında, 20.482 topluluk üyesi ortalama tahmine ulaşmak için oy kullanmıştı. Bir sonraki ayın sonu (Ağustos) için tahminler açısından topluluk, fiyatın 11.592 kullanıcı oyu ile 0.80 $ ‘dan biraz daha düşük olmasını bekliyor.

Cardano fiyat analizi

Cardano, Ocak ayında 1,60 dolara kadar düşen yılın başından bu yana tutarlı bir aşağı yönlü seyir izliyor. Birkaç kısa vadeli artış kaydedilmesine rağmen, genel olarak, eğilim olumsuz olmaya devam ediyor.

Grafikler ve istatistikler tarafından gösterildiği gibi, ADA’nın mevcut fiyatı, gün içinde %3,85 düşüş ve önceki hafta boyunca %8,13 düşüşle 0,45 $’dan işlem görüyor.

Cardano 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, Cardano’nun tüm piyasa değeri şu anda 15.2 milyar dolar.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.