Fatih Erbakan: Tekrar geleceğiz

Partisinin, Sakarya Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen 2. Olağan Kongresi’nde konuşan Erbakan, kongrenin iyi olmasını temenni etti.

Erbakan, Türkiye genelinde bütün siyasi partiler içerisinde geçen ay bir aylık müddette en fazla üye kaydeden parti olduklarını belirterek, “18 binin üzerinde üyeyi resmi olarak bir ayda kaydettik. Gençlik kollarımız kendi rekorunu kırdı, 10 binin üzerinde üye kaydını gerçekleştirdi. Hanım kollarımız da bir öbür rekor daha kırdı, 12 bin 700 üyeyi kaydetti. Allah onlardan razı olsun. Bu ay inşallah bu süratle devam ettiğimiz takdirde 30 bin üyeyi kaydedip yeniden Türkiye birincisi olacağız ve Tekrar Refah Partisi, Türkiye’nin en süratli büyüyen siyasi partisi olarak Türk siyasetine damgasını vuracak Allah’ın müsaadesiyle.” diye konuştu.

Hükümetin, iktisat ve tarım alandaki çalışmalarını eleştiren Erbakan, yüksek enflasyona dikkati çekti.

Fatih Erbakan, iktidara geldikleri takdirde yapacakları çalışmalara ait, “Yeniden Refah Partisi olarak en kısa vakitte geleceğiz ve yoksulu daha yoksul, zengini daha varlıklı yapan bu sistemi ortadan kaldıracağız. Ulusal kaynak paketleri kitabımızda da ortaya koyduğumuz üzere borçsuz, zamsız, vergisiz, bir sene içerisinde 150 milyar dolar kaynak bulacağız Allah’ın müsaadesiyle. Bu kaynak asıl sahibi olan millete gidecek.” sözünü kullandı.

Adalete, feraha, insan haklarına, huzur ve barışa ulusal görüşle ulaşılabileceğini lisana getiren Erbakan, şunları kaydetti:

“Milli görüş de lakin ve lakin Tekrar Refah’la gelir. Yine meydanlara inme vakti gelmiştir. Birinci 40 yılda baharı başlatan çiçek, Erbakan Hocamız olmuştu. İkinci 40 yılda da baharı başlatan çiçek Tekrar Refah olacaktır. Kitaplarımız, projelerimiz, kaynak paketlerimiz hepsi hazır. Makam ve sayı için değil, Allah isteği için çalışan ulusal görüş takımlarımız hazır. İnşallah yine geleceğiz ve bu milletin yüzünü tekrar ulusal görüşle, refahla güldüreceğiz Allah’ın müsaadesiyle.”

KAYNAK: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.