Abdurrahman Tutdere: Deprem Bölgelerinde Yurttaşlarımızın Her Türlü İnsani İhtiyaçları Devam Etmektedir.

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, TBMM Genel Kurulu’nun seçimden önceki son çalışma gününde, memleketi Adıyaman ve diğer deprem bölgeleri için yardımlaşma çağrısı yaptı. Tutdere, “Adıyaman da dahil, deprem bölgelerinde yurttaşlarımızın her türlü insani ihtiyaçları devam etmektedir. Başta barınma sorunu olmak üzere, bölgedeki tüm sorunların çözümü için bütün yurttaşlarımızı, bütün milletimizi yardımlaşmayı büyütmeye, dayanışmayı büyütmeye davet ediyorum” dedi.

Abdurrahman Tutdere, TBMM Genel Kurulu’nda dün yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş merkezli depremlerin büyük yıkıma yol açtığı memleketi Adıyaman ve diğer deprem bölgeleri için yardım çağrısında bulundu. Deprem bölgelerindeki yurttaşların her türlü insani ihtiyaçlarının devam ettiğinin altını çizen Tutdere, “Aradan uzunca bir süre geçmiş olmasına rağmen, Adıyaman da dahil, deprem bölgelerinde yurttaşlarımızın her türlü insani ihtiyaçları devam etmektedir. Başta barınma sorunu olmak üzere, bölgedeki tüm sorunların çözümü için bütün yurttaşlarımızı, bütün milletimizi yardımlaşmayı büyütmeye, dayanışmayı büyütmeye davet ediyorum” diye konuştu.

Tutdere, “6 Şubat’ta yaşadığımız büyük deprem sonrası ülkemizin her tarafında milletimiz, deprem bölgelerindeki mağdur halkımızla büyük bir dayanışma ve yardımlaşma içerisinde oldu. Deprem bölgesinin bir milletvekili olarak, buradan hayırsever ve yardımsever tüm yurttaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir